Різновиди вінілових платівок

Різновиди вінілових платівок за колірною гамою.

Якщо узагальнено говорити, то за кольором платівки можна розділити на:

  1. чорні;
  2. кольорові або color вініл;
  3. picture vinyl;
  4. і так званий Golden disk.

Почати буде правильно з стандартних всім відомих чорних пластинок. Таких пластинок сила-силенна, нічого дивного в них немає, вони вже щільно увійшли в наше життя і подиву не викликають. Саме чорні звичні нам пластинки звучать найкраще, завдяки своїй масі. Великий асортимент для тих, хто бажає пластинки купить — на сайті за посиланням.

Кольорові або color вініл. Технологія виготовлення таких пластинок ніяк не відрізняється від виготовлення стандартних чорних, просто в саму масу додають барвник певного кольору. До речі не завжди кольоровий вініл є колекційним і рідкісним, часом це може бути і стандартне недороге видання.

Однією з різновидів кольорового вінілу є так звані чисті або clear вініл. Звук таких платівок не гірше чорного або кольорового вінілу, але багато хто все ж вважають за краще купувати видання на простому вінілі.

Ще один різновид кольорових вінілів — splatter vinyl. За рахунок додавання вкраплень барвників різних кольорів в масу при пресуванні пластинки виходять так звані «бризки». Якість звуку на таких пластинках можна порівняти з чорним вінілом.

Самі непридатні і не рекомендовані до прослуховування платівки — picture vinyl. Дані пластинки відрізняються процесом виготовлення від всіх перерахованих вище. На вінілову масу накладається паперова фотографія з бажаним зображенням, яка зверху покривається спеціальною масою, на якій надалі нарізаються звукові канавки.

Глибина і товщина стінок цих канавок залишає бажати кращого. Такі пластинки мають безліч різних спотворень-клацання, тріск і інші. Не рекомендується купувати такий вініл, тільки якщо Ви не збираєтеся повісити його на стіну.

Golden Disk. Не слід плутати дані пластинки з кольоровими вінілом, тому що цей золотий диск прослухати у Вас не вийде, так як він служить тільки споглядання його очима. Першими нагороджувати Золотим диском стали американські лейбли, для демонстрації публіці досягнень своїх артистів. Подібну нагороду вручали за 1 000 000 проданих копій синглу або альбому.

 

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости