Відкриття аптеки з франшизи – яку вибрати?

Важко уявити наше повсякденне життя без аптек, інтерес у відкритті та розвитку бізнесу у цій сфері має високу активність. Досить популярні аптечні франшизи дають можливість індивідуальному підприємцю розпочати свою справу на дуже складному ринку під відомим брендом та з повністю готовою та надійною концепцією в організації бізнесу. Компанії, які пропонують співпрацю з франчайзингу, пройшли величезний шлях від розробки до максимальної оптимізації кожного етапу бізнесу. Все це значно скорочує час входження в даний бізнес для підприємця, але дає можливість уникнути найбільш поширених ризиків.

Усього 35% фармацевтичного ринку належить до держави, тоді як все інше поділено між 4 напрямками, які щільно зайняли приватні компанії та індивідуальні підприємці (дізнатись, що таке франшиза аптека, можна за посиланням), основний прибуток в основному йдуть саме їм, до таких компанія відносяться:

  1. Безпосередньо виробники, що ведуть виробництво різних препаратів, бадів, а також різних добавок.
  2. Компанії та підприємці імпортери, які закуповують товари у зарубіжних країнах.
  3. Дистриб’ютори, ті, хто займається постачанням від тих, хто займається виробництвом препаратів до продавців. І, звичайно ж, аптеки.
  4. Різні види торгових точок з продажу аптечних препаратів, як певний напрямок бізнесу, незважаючи на те, що найчастіше відкриваються як окремі точки та мережі, найчастіше йдуть шляхом запуску через франшизу під певним брендом.

Досить багато великих мережевих аптечних компаній займається продажем франшизи, що дає прекрасну можливість для розширення присутності в регіонах і надаючи підприємцям-початківцям розпочати власну справу з отриманням стабільного прибутку через вже готове відпрацьоване рішення. Франшизи аптек вважаються одними з найбільш популярних напрямків франчайзингу, крім того, ця галузь є стабільною та перспективною. Організувати власну справу через купівлю франшизи цього напряму зможе будь-який індивідуальний підприємець, навіть не маючи спеціальних знань у сфері медицини. Таке стало можливим після змін на ринку після пандемії.

Аптечна франшиза – переваги та недоліки

Відкриття власної справи з нуля в аптечній спрямованості є досить складною справою, особливо в тому випадку, якщо Ви не маєте спеціальної освіти та необхідного досвіду. Проблем виникатиме багато – від розташування до виконання правильного розрахунку обороту, визначення асортиментних позицій, отримання ліцензії – вирішувати дуже багато і робити це доведеться самостійно.

Переваги використання франшизи

Основним можна назвати попит на лікарські засоби та кількість клієнтів. Варто враховувати такий момент, що лікарські препарати купуватимуться завжди, що дозволяє отримувати прибуток від продажів, всупереч високій конкуренції. Треба сказати, що в цьому напрямі завжди багато конкурентів, навіть у маленькому місті. Хороша окупність, що досягається зі збільшенням обороту продукції. Досягнення його можливе при грамотному виборі асортименту.

Також слід розуміти, що найбільшу маржинальність мають товари, які є дуже специфічними та дорогими лікарськими засобами. Отже, масового попиту на них не буде, а значить і робити ставку на ці препарати не варто. Даний напрямок дозволяє розпочати власну справу без специфічної освіти з фармацевтики, тому що медичний стаж важливий тільки для співробітників, таких як провізор і фармацевт, керівник або керівник цілком зможуть впоратися і без цього.

Коментарі закриті.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости