Як обрати сухий корм для собаки

У більшості людей на планеті є домашні улюбленці. Собака є відмінним варіантом для домашньої тварини, адже вона найнадійніший друг свого господаря. Як і людині, кожній тварині необхідно правильно харчуватися для підтримки життя. Сухий корм для собак набагато різноманітніший і складніший, ніж думають багато власників собак. Не всі корми для собак однакові, і кожен рецепт унікальний по-своєму.

Особливості вибору сухого корму

Коли справа доходить до вибору корму для собаки на сайте lovepet.com.ua, сухий корм є відмінним варіантом. Існує безліч різних видів корму на вибір, тому є можливість налаштувати дієту своєї собаки відповідно до її унікальних потреба в харчуванні. Якісний сухий корм для собак буде містити тваринний білок в якості основного інгредієнта разом з легкозасвоюваними вуглеводами, корисними жирами і корисними добавками для забезпечення балансу харчування. Він також повинен бути від відомого бренду, який не використовує наповнювачі або штучні добавки.

Необхідно вивчити основні інгредієнти, які входять до складу корму, так можливо визначити корм на рослинній основі або на основі м’яса. Сумлінні виробники обов’язково на упаковці вказують, яке м’ясо використовувалося при приготуванні корму. М’ясо, кісткове борошно або м’ясні субпродукти можуть бути отримані від будь-якої тварини. Точно так же борошно з птиці сигналізує про будь-яку птицю. Знання інгредієнтів може допомогти в тому, що слід уникати при вживанні вашому вихованцем.

Необхідно уникати собачого корму, який включає в себе: барвники, так як собаки не дбають про те, якого кольору їх їжа, варто уникати великої кількості цукру і високий вміст солі, а також інші розчинники і консерванти, такі як пропіленгліколь, BHA, BHT і етоксіхін.

Переваги використання сухого корму для собак

Харчування тварини має бути збалансованим для того, щоб у нього не було проблем із зайвою вагою або, навпаки, з недостатньою кількістю ваги. Основними перевагами використання сухого корму для собак є:

  • Є можливість підібрати харчування виходячи з особливостей породи тварини, наприклад, для лисих собак буде зайвим турбота про вовни, а в пріоритеті буде турбота про шкіру.
  • Сухі продукти допомагають підтримувати чистоту зубів.
  • Може зберігатися в мисці протягом дня.
  • Сухий корм для собак енергетично насичений і поживний.
  • Корми доповнені пробіотиками для здорового травлення.
  • Зернові добавки допомагають літнім собакам з травленням і схудненням.

Можна повністю годувати собаку сухим кормом, а можна і комбінувати з іншими видами кормів, головне, щоб це позитивно позначалося на здоров’ї тварини. Таким чином, кожен власник в своєму арсеналі має корм, який подобатися його собаці.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости