Як вибрати кросівки для бігу і спортзалу?

Багато хто до цих пір вважає, що кросівки — це універсальне спортивне взуття, яке може використовуватися для будь-яких занять. Але насправді, для кожного виду спорту існують свої критерії, виходячи з яких слід вибирати правильне взуття.

Кросівки для бігу:

  • невисокі (до щиколотки);
  • невелика вага;
  • гнучка підошва;
  • хороша вентиляція.

Для бігу дуже важливо правильно вибрати і купить кроссовки в Украине, інакше спортивні заняття можуть піти не на користь, а на шкоду організму. Неправильно обрана бігове взуття загрожує травмами колінних суглобів, щиколотки і навіть хребта.

Кросівки повинні бути легкими і дихаючими. Підошва, виконана з пінистої або пористої гуми, добре амортизувати удари стопи. Також дуже важлива форма підошви, її товщина в області п’яти повинна бути більше, ніж в ділянці зоні. Не менш значуще, щоб підошва легко гнулася, повторюючи вигин ступні при ходьбі і бігу.

Важливо, щоб кросівки зручно сиділи на нозі, не здавлюючи і не перетискаючи її. Такі кросівки відмінно підійдуть як для бігу, так і для активних групових занять фітнесом.

Кросівки для залу:

  • жорстка підошва;
  • хороша фіксація;
  • висока стійкість.

При виборі кросівок для тренувань в залі з вагами дуже важливо забезпечити стійкість і безпеку спортсмена. Це означає, що для запобігання травм нога повинна бути добре зафіксована.

Кросівки для залу повинні гнутися зовсім несильно. Їх підошва може бути рівною або мати слабовиражений рельєф. У зоні п’яти підошва може бути трохи розширена для кращої стійкості спортсмена.

Верх кросівок для залу буває дуже різним. Головне, щоб взуття добре фіксувала стопу, що не перетискав ногу і не викликала незручності. Кожен спортсмен вибирає той варіант, який найбільш зручний саме йому.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости