Які навички потрібні дитині у першому класі та як їх сформувати у неї заздалегідь?

Освіта, яку діти здобувають у дошкільному віці, перебуваючи в садку або займаючись з батьками вдома, — важливий аспект їхнього розвитку. Завдяки йому дошкільнята можуть краще підготуватися до процесу навчання та легше перенести в майбутньому перші шкільні труднощі.

Різноманітні завдання для підготовки до школи у вигляді навчальних посібників можна купити у книжковому інтернет-магазині bude.top. У каталозі ви знайдете робочі зошити, прописи та підручники, які допоможуть навчити малюка читати, писати та рахувати в ігровій формі.

Також в асортименті представлена методична література, яка складена педагогами-практиками та відповідає вимогам сучасного навчального процесу. Вона підкаже батькам та вихователям, як розвинути в дитині особисті таланти, сенсорно-пізнавальні навички та мовлення, познайомити з навколишнім середовищем та мистецтвом, пройти соціалізацію без емоційних втрат.

До основних переваг такої літератури належить відповідність завдань віку дитини та доступний виклад матеріалу завдяки зрозумілій та логічній структурі.

Тому навчання перетворюється на веселу гру, яка пробуджує в дитині потяг до знань.

Чому навчають майбутніх першокласників

Підготовка до школи починається за 1-2 роки до того, як у житті дитини прозвучить перший дзвінок, і вона сяде за парту. Шкільна програма — це кілька предметів, де основними вважаються:

  • читання;

  • письмо;

  • математика;

  • мистецтво (музичне та образотворче);

  • англійська мова.

Перші трудові навички малюк отримує на уроці «Дизайн і технологія», а заняття «Я досліджую світ» відчиняють двері в дивовижну сферу природничих наук і одночасно знайомлять дитину з правилами поведінки та технікою безпеки.

Завдяки спеціальним навчальним посібникам для дітей 5-6 років дитина може ще до школи освоїти ази:

  1. Математики, що включають: складання та віднімання невеликих чисел, розуміння циферблата, знання геометричних фігур, вирішення простих математичних завдань, рахунок чисел за десятками чи одиницями, уміння читати, писати та рахувати числа понад 100, порівняння двох або більше об’єктів за довжиною, вагою та об’ємом, вміння знайти більше і менше заданого числа, використовуючи символи =, < або > та багато іншого.

  2. Читання — знання букв і звуків, здатність оформляти їх у слова, читання невеликих речень, сприйняття тексту на слух і здатність переказати його або відповісти на питання, вивчення значень схожих слів та способів їх використання у реченні.

  3. Письма — правильна постановка руки, розуміння звуків слів і написання букв (друкованих і великих), розуміння використання нижнього та верхнього регістру та розділових знаків.

Кожен навчальний посібник починається з простих вправ, наприклад, пропису, включаючи англійські — з обведення контурів, робочі зошити — з вправ на кмітливість, увагу та пам’ять. Але доповнюючи одне одного, вони формують єдину та фундаментальну базу для майбутнього шкільного процесу. Одночасно заняття для підготовки до школи допомагають дитині виробити такі важливі навички, як дисциплінованість, посидючість та цілепокладання.

Також важливо навчити майбутнього першокласника самостійності. Один зі способів досягти цього — розробити розпорядок дня, який дитина зможе слідувати. Якщо він знає, що щоранку, встаючи, слідує певному графіку, то незабаром він зможе робити це сам. Увечері, якщо дитина знає, що перед сном потрібно прийняти ванну, почистити зуби, прочитати казку і лягти спати, то їй легше засинати та прокидатися, залишаючись бадьорим цілий день і не втомлюючись від уроків.

Підготувати дошкільника в школі — непросте, але цілком здійсненне завдання, якщо підійти до процесу відповідально та придбати на допомогу навчальну літературу в магазині bude.top.

Коментарі закриті.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости